Animacja 3D WhyNot

Animacja 3D i film reklamowy

Animowany 3D film reklamowy rozpoczynający kampanię reklamową firmy WhyNot pod hasłem „Jedzcie ryby nie tylko w wakacje” kierowana jest do wszystkich smakoszy ryb, a w szczególności do dzieci w wieku szkolnym oraz rodzin z dziećmi.

Przygotowaliśmy scenariusz i zrealizowaliśmy produkcję w naszym studio 3D. Wykorzystaliśmy oprogramowanie 3ds Max i Vray. Montaż, postprodukcja i koloryzacja odbyła się w naszym OBRAZOTWÓRCY – Studio filmowe

Pozostałe produkcje filmowe

Produkujemy filmy reklamowe i  korporacyjne tworząc na ich potrzeby animacje 3D. Jesteśmy fachowcami i INSTRUKTORAMI w dziedzinie obsługi programów Autodesk 3ds max oraz VRay.

Animacje 3D w naszej firmie od 2004 roku. Ale zaczynaliśmy dużo wcześniej i aż wstyd przyznać, że niektórzy z nas pamiętają pierwszą wersję 3d Studio, które później przyjęło nazwę Autodesk 3ds Max. Naszą główną specjalizacją są animacje całych filmów, ale. także elementów do reklam. Przykładem naszej produkcji jest insert do reklamy poniżej:

Dlaczego animacja 3D?

Jest wiele odpowiedzi na to pytanie. Zasadnicza jest taka, że możemy wygenerować świat nierealny,  zaprezentować produkty, które są jeszcze w fazie prototypu lub stworzyć ujęcia trudne do osiągnięcia stosując standardowe środki filmowe. Faza poprawek i modyfikacji też jest mniej kosztowna w stosunku do planów zdjęciowych z ekipą i sprzętem filmowym. 

obrazotworcy-yoskine

Wizualizacje 3D i animacje wizualizacyjne.

To gałąź, którą rozwineliśmy w 2020 roku. Przyśpieszyliśmy czas produkcji wizualizacji wprowadzając do firmy stanowisko z oprogramowaniem LUMION. Wizualizacje 3D i animacje 3D wizualizacji nigdy dotąd nie były tak przyjemne do wykonania. Czas pracy skróciliśmy kilku krotnie, a efekty widzimy od razu, bez czekania na rendering.  

obrazotworcy-malow-katalog-014

Elementy i animacje 3D do reklam telewizyjnych.

Od wielu lat tworzymy animacje 3D na potrzeby spotów telewizyjnych dla takich marek jak Aflofarm, Zdrovit, Finish, Lysol, Ajax i wiele innych.

obrazotworcy-zdrovit-molekin-opakowanie 3

obrazotworcy-aflofarm-opakowanie-2

Jeżeli macie Państwo pytania – śmiało, odpowiem na wszystkie +48 785 001 709.

 

 

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania. 

Prosimy też kontakt telefoniczny: