Nasze doświadczenie

Obrazotwórcy tworzą filmy reklamowe, animacje 3D, animacje 2D i inne produkcje digital na potrzeby social mediów.

2004 rok

To data naszego pierwszego poważnego zlecenia. Nigdy tej daty nie zapomnimy.

Ponad 700

Mniej więcej tyle poważnych, produkcyjnych zleceń przerobiliśmy przez ten okres.

PIĘĆ

Tyle działów posiada nasze studio cyfrowe. Od postprodukcji do animacji 2D i 3D.

42000

Tyle klatek średnio jesteśmy w stanie wyrenderować na naszych RENDER FARMACH 3D w ciągu doby.

Nasi klienci

WITAJ W RODZINIE

TO MY – OBRAZOTWÓRCY

Obrazotwórcy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy zjednoczyli się wokół jednego studia filmowego, aby tworzyć OBRAZY. Ruchome i te zatrzymane w czasie. Po prostu tworzymy OBRAZY.

DOŚWIADCZENIE

Obrazotwórcy to ekipa, która od lat zajmuje się tematem produkcji filmów na potrzeby firm. Produkujemy filmy reklamowe, spoty reklamowe, spoty telewizyjne, filmy szkoleniowe, animacje 3D i animacje 2D. Pracowaliśmy dla wielu klientów jako pracownicy agencji reklamowych, filmowych, domów mediowych i agencji marketingowych.

Teraz stworzyliśmy TEAM ludzi. których pasją jest tworzenie materiałów cyfrowych. Filmów, ale też animacji i materiałów digitalowych.

To w czym czujemy się mocni zamieszczamy obok. Mocni oznacza, że nie tylko produkujemy materiały na potrzeby promocji firm i marek, ale też wiemy jak je promować, aby uzyskać jak największe zasięgi w promocji swoich usług i produktów.

  • filmy – wszelkiego rodzaju, do TV, promocyjne, animacje, szkoleniowe i wszystko co kamera uchwyci;
  • produkcja 3D – w tym jesteśmy bardzo mocni. Tworzymy animacje, wizualizacje, packshoty produktów i wszystko co jest związane z CGI;
  • studio foto i filmowe. Posiadamy własne studio w którym realizujemy nagrania filmowe oraz zdjęcia. Posiadamy GREEN SCREEN na którym powstają elementy do reklam, teledysków i materiałów do kampanii w social mediach.

Obrazotwórcy to grupa pasjonatów o bardzo dużym doświadczeniu w branży reklamowej. Od ponad 25 lat produkujemy obrazy na potrzeby biznesu i nie tylko. Wyznajemy kilka podstawowych zasad, którch przestrzegamy. Podstawowa brzmi: rób w życiu to co lubisz! My to wręcz kochamy. Druga zasada, a ostatnio reguła i nasze motto zarazem:

Najlepsze rzeczy robi się z firmami, które się zna i się lubi.

Nasze produkcje realizują założenia Klientów. Generujemy bardzo duże konwersje w kampaniach w Social Mediach. Tworzymy całe kampanie cyfrowe, ale także elementy, które są w nich wykorzystywane.

Odwiedź nas na:

Facebook lub nas YouTube.

obrazotworcy doświadczenie filmy reklamowe arri alexa mini
obrazotworcy red kamera
Obrazotworcy focus puller

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania. 

Prosimy też kontakt telefoniczny: