Film promocyjny VOLVO Polska Maszyny Budowlane

Film reklamowy i wizerunkowy

Film wizerunkowy, a zarazem film reklamowy na zlecenie Volvo Polska Maszyny Budowlane przy współpracy z firmą Steelwrist oraz Strabag. Spot reklamowy przedstawia koparkę EWR170E wraz z niesamowitym narzędziem firmy Steelwrist.  Przygotowaliśmy scenariusz i zrealizowaliśmy nagrania. Montaż, postprodukcja i koloryzacja odbyła się w naszym OBRAZOTWÓRCY – Studio filmowe

Produkcja została. zrealizowana z pomocą zawodowego operatora maszyn budowlanych, którego wiedza jest imponująca. 

Pozostałe produkcje filmowe

Produkujemy filmy reklamowe i  korporacyjne. Naszą specjalnością są filmy promocyjne, instruktażowe i szkoleniowe, a także wizerunkowe.

Filmy reklamowe powstają w naszej firmie od 2004 roku. Naszą główną specjalizacją są filmy korporacyjne, reklamy telewizyjne i filmy wizerunkowe. Ostatnie lata to wzmożona praca szkoleniowa więc filmy szkoleniowe stały się naszym codziennym produktem.

Filmy reklamowe – co przez to rozumiemy i jakie są rodzaje?

Filmy reklamowe prezentują zazwyczaj firmy, ich osiągnięcia i sukcesy. Ale filmy reklamowe mogą też prezentować produkty i usługi, które, dana firma wykonuje. Cele filmu reklamowego jest dotarcie do szerokiej grupy docelowej ewentualnych odbiorców zainteresowanych marką, produktem lub usługą. Bardzo często w takich filmach wykorzystujemy animacje 2D i animacje 3D. Są one nieodzownym towarzyszem produkcji filmowych. Nasze studio filmowe posiada 2 stanowiska do produkcji animacji 3D. Nasze studio dźwiękowe specjalizuje się w realizacjach Voice Over, podkładania efektów dźwiękowych do filmów reklamowych i udźwiękowienia produkcji. Korzystamy z profesjonalnych lektorów polskich, ale także z każdego innego języka. Jeżeli macie Państwo pytania – śmiało, odpowiem na wszystkie +48 785 001 709.

Reklamy telewizyjne lub spoty reklamowe.

Obrazotwórcy jako zespół fajnych ludzi produkuje reklamy telewizyjne i spoty reklamowe. Nazwy są różne, ale zazwyczaj dotyczą tego samego rodzaju produkcji. Reklamy telewizyjne charakteryzują się standardową długością wynikającą ze standardów stacji telewizyjnych. Zazwyczaj to 15, 20, 30, 45 sekund. Są oczywiście wyjątki i mieliśmy przykłady 2 minutowych reklam, ale ze względu ma koszty emisji to teraz rzadkość. W naszym filmowym zespole powstały reklamy telewizyjne dla takich firm jak:

Zdrovit, Aflofarm, Pringles, Ava Lingerie, SaMasz, Eurofirany, Gama – polskie sklepy, Agata Meble i wiele innych.

Vlog i produkcje na YouTube, Instagram i Facebook.

Obrazotwórcy posiadają własne studio filmowe w którym realizowane sa produkcje na kanały social media takie jak YouTube, Instagram, Facebook, TikTok. Produkcje te mają zazwyczaj charakter szkoleniowy, promocyjny, wiralny lub rozrywkowy. Vlogi i filmy na youtube realizujemy zazwyczaj seriami. Produkujemy kilka odcinków w ciągu jednego dnia zdjęciowego. Dzięki temu obniżamy koszty produkcji reklam i produkcji na social media. Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu: +48 785 001 709.

Filmy szkoleniowe.

Filmy szkoleniowe, tak zwane szkolenia online realizujemy w naszym studio. Posiadamy specjalną szybę do prezentacji i malowania na ekranie podczas nagrywania. Jesteśmy twórcami największego w Europie kursu wideo o Amazon. Kurs wyprodukowaliśmy z naszą 2 firmą Limitless Project i jest dostępny pod tym adresem KURS AMAZON.

Przykłady realizacji: filmy reklamowe, reklamy telewizyjne, filmy szkoleniowe i YouTube VLOG:

Eurofirany | Zdrovit IBESAN | Amazon Szkolenie | STAG VLOG

salman

Film promocyjny VOLVO Maszyny Budowlane.
Przygotowanie scenariusza, nagranie materiału, produkcja i postprodukcja łącznie z wykonaniem animacji 3d i udźwiękowieniem filmu przedstawiającego produkty H2O marki Tobo.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania. 

Prosimy też kontakt telefoniczny: