Film reklamowy Eurofirany Jonatan Kilczewski Karnisze Elektryczne

Film reklamowy i wizerunkowy

Film reklamowy Rolety Duo z całej ogromnej serii filmów dla firmy Eurofirany z ambasadorem marki Jonatanem Kilczewskim.

Przygotowaliśmy z Jonatanem scenariusz i zrealizowaliśmy nagrania. Montaż, postprodukcja i koloryzacja odbyła się w naszym OBRAZOTWÓRCY – Studio filmowe.

Kilkanaście dni ciężkiej pracy zaowocowało wspaniale konwertującymi filmami. Ogromna zasługa Jonatana KilczewskiegoPan Doradzi zawsze na najwyższych obrotach.

Pozostałe produkcje filmowe

Produkujemy filmy reklamowe i  korporacyjne. 

Filmy reklamowe powstają w naszej firmie od 2004 roku. Naszą główną specjalizacją są filmy korporacyjne, reklamy telewizyjne i filmy wizerunkowe. Ostatnie lata to wzmożona praca szkoleniowa więc filmy szkoleniowe stały się naszym codziennym produktem.

Obejrzyj nasz MiniReel:

obrazotworcy minireel filmy reklamowe

Filmy reklamowe – co przez to rozumiemy i jakie są rodzaje?

Filmy reklamowe prezentują zazwyczaj firmy, ich osiągnięcia i sukcesy. Ale filmy reklamowe mogą też prezentować produkty i usługi, które, dana firma wykonuje. Cele filmu reklamowego jest dotarcie do szerokiej grupy docelowej ewentualnych odbiorców zainteresowanych marką, produktem lub usługą. Bardzo często w takich filmach wykorzystujemy animacje 2D i animacje 3D. Są one nieodzownym towarzyszem produkcji filmowych. Nasze studio filmowe posiada 2 stanowiska do produkcji animacji 3D. Nasze studio dźwiękowe specjalizuje się w realizacjach Voice Over, podkładania efektów dźwiękowych do filmów reklamowych i udźwiękowienia produkcji. Korzystamy z profesjonalnych lektorów polskich, ale także z każdego innego języka. Jeżeli macie Państwo pytania – śmiało, odpowiem na wszystkie +48 785 001 709.

Reklamy telewizyjne lub spoty reklamowe.

Obrazotwórcy jako zespół fajnych ludzi produkuje reklamy telewizyjne i spoty reklamowe. Nazwy są różne, ale zazwyczaj dotyczą tego samego rodzaju produkcji. Reklamy telewizyjne charakteryzują się standardową długością wynikającą ze standardów stacji telewizyjnych. Zazwyczaj to 15, 20, 30, 45 sekund. Są oczywiście wyjątki i mieliśmy przykłady 2 minutowych reklam, ale ze względu ma koszty emisji to teraz rzadkość. W naszym filmowym zespole powstały reklamy telewizyjne dla takich firm jak:

Zdrovit, Aflofarm, Pringles, Ava Lingerie, SaMasz, Eurofirany, Gama – polskie sklepy, Agata Meble i wiele innych.

Vlog i produkcje na YouTube, Instagram i Facebook.

Obrazotwórcy posiadają własne studio filmowe w którym realizowane sa produkcje na kanały social media takie jak YouTube, Instagram, Facebook, TikTok. Produkcje te mają zazwyczaj charakter szkoleniowy, promocyjny, wiralny lub rozrywkowy. Vlogi i filmy na youtube realizujemy zazwyczaj seriami. Produkujemy kilka odcinków w ciągu jednego dnia zdjęciowego. Dzięki temu obniżamy koszty produkcji reklam i produkcji na social media. Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu: +48 785 001 709.

Filmy szkoleniowe.

Filmy szkoleniowe, tak zwane szkolenia online realizujemy w naszym studio. Posiadamy specjalną szybę do prezentacji i malowania na ekranie podczas nagrywania. Jesteśmy twórcami największego w Europie kursu wideo o Amazon. Kurs wyprodukowaliśmy z naszą 2 firmą Limitless Project i jest dostępny pod tym adresem KURS AMAZON.

Przykłady realizacji: filmy reklamowe, reklamy telewizyjne, filmy szkoleniowe i YouTube VLOG:

Eurofirany | Zdrovit IBESAN | Amazon Szkolenie | STAG VLOG

Obrazotwórcy hello@obrazotwórcy.pl

Produkujemy filmy reklamowe i  korporacyjne tworząc na ich potrzeby animacje 3D i animacje 2D. Jesteśmy fachowcami i INSTRUKTORAMI w dziedzinie obsługi programów Autodesk 3ds max oraz VRay.

Animacje 3D i animacje 2D w naszej firmie od 2004 roku. Ale zaczynaliśmy dużo wcześniej i aż wstyd przyznać, że niektórzy z nas pamiętają pierwszą wersję 3d Studio, które później przyjęło nazwę Autodesk 3ds Max. Naszą główną specjalizacją są animacje całych filmów, ale. także elementów do reklam. Przykładem naszej produkcji jest insert do reklamy poniżej:

Dlaczego animacja 3D?

Jest wiele odpowiedzi na to pytanie. Zazadnicza jest taka, że możemy wygenerować świat nierealny,  zaprezentować produkty, które są jeszcze w fazie prototypu lub stworzyć ujęcia trudne do ośiągnięcia stosując standardowe środki filmowe. Faza poprawek i modyfikacji też jest mniej kosztowna w stosunku do planów zdjęciowych z ekipą i sprzętem filmowym. 

Jeżeli macie Państwo pytania – śmiało, odpowiem na wszystkie +48 785 001 709.

Wizualizacje 3D i animacje wizualizacyjne.

To gałąź, którą rozwineliśmy w 2020 roku. Przyśpieszyliśmy czas produkcji wizualizacji wprowadzając do firmy stanowisko z oprogramowaniem LUMION. Wizualizacje 3D i animacje 3D wizualizacji nigdy dotąd nie były tak przyjemne do wykonania. Czas pracy skróciliśmy 3 krotnie, a efekty widzimy od razu, bez czekania na rendering.  

Animacje 2D.

W naszym studio tworzymy animacje 2D. Mamy to szczęście, że dysponujemy własnym rysownikiem, który tworzy oryginalne projekty. Animacje 2D tworzymy w oparciu o kinetykę i zagadnienia fizyki. Produkowaliśmy filmy animowane  dla takich firm jak Pringles, Gama, Dobroplast, Stowarzyszenie “Jedź Ryby”, Perfekt-Ar,  Miletis, INTER Ubezpieczenia, Trans Universe, Gaspol, Atende, Ministerstwo Turystyki i wiele innych.
 
obrazotworcy-animacje-2d-minireel
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=FD0SR6OVLqA

 

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania. 

Prosimy też kontakt telefoniczny: