Produkujemy filmy reklamowe i  korporacyjne tworząc na ich potrzeby animacje 3D i animacje 2D. Jesteśmy fachowcami i INSTRUKTORAMI w dziedzinie obsługi programów Autodesk 3ds max oraz VRay.

Animacje 3D i animacje 2D w naszej firmie od 2004 roku. Ale zaczynaliśmy dużo wcześniej i aż wstyd przyznać, że niektórzy z nas pamiętają pierwszą wersję 3d Studio, które później przyjęło nazwę Autodesk 3ds Max. Naszą główną specjalizacją są animacje całych filmów, ale. także elementów do reklam. Przykładem naszej produkcji jest insert do reklamy poniżej:

Dlaczego animacja 3D?

Jest wiele odpowiedzi na to pytanie. Zazadnicza jest taka, że możemy wygenerować świat nierealny,  zaprezentować produkty, które są jeszcze w fazie prototypu lub stworzyć ujęcia trudne do ośiągnięcia stosując standardowe środki filmowe. Faza poprawek i modyfikacji też jest mniej kosztowna w stosunku do planów zdjęciowych z ekipą i sprzętem filmowym. 

Jeżeli macie Państwo pytania – śmiało, odpowiem na wszystkie +48 785 001 709.

Wizualizacje 3D i animacje wizualizacyjne.

To gałąź, którą rozwineliśmy w 2020 roku. Przyśpieszyliśmy czas produkcji wizualizacji wprowadzając do firmy stanowisko z oprogramowaniem LUMION. Wizualizacje 3D i animacje 3D wizualizacji nigdy dotąd nie były tak przyjemne do wykonania. Czas pracy skróciliśmy 3 krotnie, a efekty widzimy od razu, bez czekania na rendering.  

Animacje 2D.

W naszym studio tworzymy animacje 2D. Mamy to szczęście, że dysponujemy własnym rysownikiem, który tworzy oryginalne projekty. Animacje 2D tworzymy w oparciu o kinetykę i zagadnienia fizyki. Produkowaliśmy filmy animowane  dla takich firm jak Pringles, Gama, Dobroplast, Stowarzyszenie „Jedź Ryby”, Perfekt-Ar,  Miletis, INTER Ubezpieczenia, Trans Universe, Gaspol, Atende, Ministerstwo Turystyki i wiele innych.
 
Poniżej link do naszego minireela z animacjami 2D.
 
obrazotworcy-animacje-2d-minireel
 
 

 

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania. 

Prosimy też kontakt telefoniczny: